GERCE MESAJ FORMU

GERCE MESAJ FORMUNA HOŞ GELDİNİZ 

GERCE MESAJ FORMU
Start a New Topic 
Author
Comment
View Entire Thread
Re: mesaj formu

İlimizde son 3 gün içinde eğitim camiasını derinden yaralayan 2. büyük kazada 3 öğretmenimizin trafik kazasında hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrendik. bugünün 24 Kasım öğretmenler günü olması üzüntümüzü dahada artırdı. kısa bir araştırma sonucunda sitenize rastladık ve sizlerin aracılığıyla taziyelerimizi bildirmek istedik.
Hemşehriniz, öğretmen Rukiye Karaca hanımefendiye Allah'tan rahmet, yakınlarına ve hemşehrilerinize sabır ve başsağlığı diliyorum.

Erciyes Üniversitesi
Yozgat İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi personeli adına
Yrd. Doç. Dr. Soner TASLAK
Dekan Yardımcısı

Re: Teşekkür ederiz hocam, sizler sağolun

Sevgili hocam,
duyarlılığınız için teşekkür eder, Allah sizlere, öğrencilerinize ve milletimize başka acılar göstermesin temennisi ile selam ve sevgilerimizi sunarız.
Sabit İnce
Kozaklı ilçesi ve Gerce köyü sakinleri adına.

--- --- --- --- --- --- --- --- ---

Replying to:

İlimizde son 3 gün içinde eğitim camiasını derinden yaralayan 2. büyük kazada 3 öğretmenimizin trafik kazasında hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrendik. bugünün 24 Kasım öğretmenler günü olması üzüntümüzü dahada artırdı. kısa bir araştırma sonucunda sitenize rastladık ve sizlerin aracılığıyla taziyelerimizi bildirmek istedik.
Hemşehriniz, öğretmen Rukiye Karaca hanımefendiye Allah'tan rahmet, yakınlarına ve hemşehrilerinize sabır ve başsağlığı diliyorum.

Erciyes Üniversitesi
Yozgat İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi personeli adına
Yrd. Doç. Dr. Soner TASLAK
Dekan Yardımcısı

TELEFON: 05322919163